TextRazor - Automatic text classification (2.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Categories
hr: Kategorije

en: Topics
hr: Teme

en: People
hr: Korisnici

en: Dates
hr: Datumi
