TextRazor - Automatic text classification (2.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Content types
id: Jenis konten

en: Categories
id: Kategori

en: Topics
id: Topik-topik

en: People
id: Pengguna

en: Dates
id: Tanggal

en: Entities
id: Entitas
