TextRazor - Automatic text classification (2.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Topics
ja: トピック

en: People
ja: ユーザー

en: Dates
ja: 日付

en: Entities
ja: エンティティ
