TextRazor - Automatic text classification (2.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: People
ku: خەڵک

en: Dates
ku: بەروارەکان
