TextRazor - Automatic text classification (2.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Topics
lt: Temos

en: People
lt: Žmonės

en: Dates
lt: Datos
