TextRazor - Automatic text classification (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Categories
pl: Kategorie

en: Topics
pl: Tematy

en: People
pl: Ludzie

en: Organizations
pl: Organizacje

en: Dates
pl: Daty

en: Entities
pl: Encje

en: Places
pl: Miejsca
