TextRazor - Automatic text classification (2.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Topics
fa: موضوعات

en: People
fa: افراد

en: Dates
fa: تاریخ‌ها

en: Entities
fa: موجودیت‌ها
