TextRazor - Automatic text classification (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Categories
sk: Kategórie

en: Topics
sk: Témy

en: People
sk: Používatelia

en: Dates
sk: Dátumy

en: Entities
sk: Entity
