TextRazor - Automatic text classification (2.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Topics
tr: Konular

en: People
tr: Kişiler

en: Dates
tr: Tarihler

en: Entities
tr: Nesneler (entity)
