TextRazor - Automatic text classification (2.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Topics
vi: Chủ đề

en: People
vi: Mọi người

en: Dates
vi: Ngày

en: Places
vi: Nơi
