TextRazor - Automatic text classification (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Topics
ar: المناقشات

en: People
ar: الأشخاص

en: Dates
ar: التواريخ

en: Entities
ar: الكيانات
