TextRazor - Automatic text classification (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Topics
gu: વિષયો

en: People
gu: લોકો

en: Dates
gu: તારીખો
