TextRazor - Automatic text classification (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Categories
jv: Kategori

en: Topics
jv: Topik-topik

en: People
jv: Pawongan

en: Dates
jv: Tanggal
