TextRazor - Automatic text classification (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Topics
pt: Tópicos

en: People
pt: Pessoas

en: Dates
pt: Datas

en: Entities
pt: Entidades
