TextRazor - Automatic text classification (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Categories
ro: Categorii

en: Topics
ro: Subiecte

en: People
ro: Persoane

en: Dates
ro: Date

en: Entities
ro: Entități
