TextRazor - Automatic text classification (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Categories
sv: Kategorier

en: Topics
sv: Ämnen

en: People
sv: Personer

en: Organizations
sv: Organisationer

en: Dates
sv: Datum

en: Entities
sv: Objekt
