TextRazor - Automatic text classification (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Topics
ta: தலைப்புகள்

en: People
ta: நபர்கள்

en: Dates
ta: தேதிகள்
