TextRazor - Automatic text classification (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Topics
az: Mövzular

en: People
az: İnsan

en: Dates
az: Tarixlər

en: Entities
az: Entitilər
