TextRazor - Automatic text classification (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Topics
be: Тэмы

en: People
be: Карыстальнікі

en: Dates
be: Даты
