TextRazor - Automatic text classification (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Categories
cs: Kategorie

en: Topics
cs: Témata

en: People
cs: Uživatelé

en: Dates
cs: Data

en: Entities
cs: Entity
