TextRazor - Automatic text classification (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Categories
es: Categorías

en: Topics
es: Temas

en: People
es: Usuarios

en: Organizations
es: Organizaciones

en: Dates
es: Fechas

en: Entities
es: Entidades

en: Places
es: Lugares
