TextRazor - Automatic text classification (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Topics
eu: Gaiak

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Dates
eu: Datak
