TextRazor - Automatic text classification (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Categories
he: קטגוריות

en: Topics
he: נושאים

en: People
he: משתמשים

en: Dates
he: תאריכים

en: Entities
he: ישויות
