TextRazor - Automatic text classification (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Categories
it: Categorie

en: Topics
it: Argomenti

en: People
it: Persone

en: Dates
it: Date

en: Entities
it: Entità
