TextRazor - Automatic text classification (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Categories
oc: Categorias

en: Topics
oc: Subjèctes

en: People
oc: Personas

en: Organizations
oc: Organisations

en: Entities
oc: Entitats

en: Places
oc: Plaças
