TextRazor - Automatic text classification (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Categories
ru: Категории

en: Topics
ru: Темы

en: People
ru: Пользователи

en: Organizations
ru: Организации

en: Dates
ru: Даты

en: Entities
ru: Сущности

en: Places
ru: Места
