TextRazor - Automatic text classification (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Topics
ug: تېمىلار

en: People
ug: ئەزالار

en: Dates
ug: چېسلاسى
