Two-factor Authentication (TFA) (2.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: Body
mr: मुख्य

en: Create a new user account.
mr: नवीन सदस्य खाते बनवा

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Help text
mr: माहिती अक्षर

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Create new account
mr: नवीन खाते बनवा
