Two-factor Authentication (TFA) (2.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Create a new user account.
my: Account အသစ်တစ်ခုပြုလုပ်ရန်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Help text
my: အကူအညီ စာသား

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Create new account
my: Account အသစ်ပြုလုပ်ရန်

en: Current password
my: ယခုသုံးနေသည့် စကားဝှက်
