Two-factor Authentication (TFA) (2.0.0-alpha2) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: Body
si: බඳ

en: Create a new user account.
si: නව පරිශීලක ගිණුමක් විවෘත ක්කරන්න.

en: Subject
si: කාරණය

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න
