Two-factor Authentication (TFA) (2.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: Body
tr: Gövde

en: Create a new user account.
tr: Yeni bir kullanıcı hesabı oluştur.

en: Subject
tr: Konu

en: Confirm
tr: Onayla

en: Cancel
tr: İptal

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Help text
tr: Yardım metni

en: Save
tr: Kaydet

en: Security
tr: Güvenlik

en: Role
tr: Rol

en: Create new account
tr: Yeni hesap oluştur

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: Skip
tr: Atla

en: Emails
tr: E-postalar

en: Current password
tr: Mevcut parola

en: Reset your password
tr: Şifreni sıfırla

en: Send password reset instructions via email.
tr: Parola sıfırlama yönergeleri e-postayla gönderilir.
