Two-factor Authentication (TFA) (2.0.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Forms
ur: فارم

en: Body
ur: متن

en: Create a new user account.
ur: صارف کا نیں کھاتہ بنائیں

en: Subject
ur: موضوع

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Help text
ur: مدد کے لیے عبارت

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: 1 day | @count days
ur[0]: ۱ دن
ur[1]: @count دن
