Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Create a new user account.
eu: Sortu erabiltzaile kontu berria

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Save
eu: Gorde

en: System
eu: Sistema

en: Order
eu: Ordena

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Current password
eu: Uneko pasahitza

en: Reset your password
eu: Berrezarri zure pasahitza
