Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Create a new user account.
mn: Бүртгүүлэх

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Save
mn: Хадгалах

en: System
mn: Систем

en: Order
mn: Дараалал

en: Create new account
mn: Бүртгүүлэх
