Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Create a new user account.
os: Регистраци

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: Save
os: Ныффысс
