Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Create a new user account.
af: Skep 'n nuwe gebruikersrekening.

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: Save
af: Stoor

en: System
af: Stelsel

en: Order
af: Bestelling

en: Create new account
af: Skep nuwe rekening
