Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disable
bs: Onemogući

en: Weight
bs: Težina

en: Save
bs: Sačuvaj

en: System
bs: Sistem

en: Order
bs: Poredak

en: Create new account
bs: Kreiraj novi nalog
