Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Body
ar: المتن

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Create a new user account.
ar: أنشئ حساب مستخدم جديد.

en: Subject
ar: الموضوع

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disable
ar: تعطيل

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: Save
ar: حفظ

en: System
ar: النظام

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Order
ar: الترتيب

en: Create new account
ar: إنشاء حساب جديد

en: About
ar: حول

en: Current password
ar: كلمة المرور الحالية
