Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Body
az: Tərkib

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Create a new user account.
az: Yeni istifadəçi hesabı yaradın.

en: Subject
az: Mövzu

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Save
az: Saxla

en: System
az: Sistem

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: Emails
az: E-poçtlar

en: About
az: Haqqında
