Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Body
be: Тэкст

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Create a new user account.
be: Стварыць новы рахунак карыстальніка.

en: Subject
be: Тэма

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disable
be: Выключыць

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Save
be: Захаваць

en: System
be: Сістэма

en: Order
be: Парадак

en: Create new account
be: Стварыць новы рахунак

en: About
be: Аб

en: Current password
be: Бягучы пароль
