Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Create a new user account.
el: Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό χρήστη.

en: Subject
el: Θέμα

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Save
el: Αποθήκευση

en: System
el: Σύστημα

en: Order
el: Σειρά

en: Create new account
el: Δημιουργία νέου λογαριασμού

en: About
el: Περί

en: Current password
el: Τρέχοντας κωδικός

en: Reset your password
el: Επαναφορά του κωδικού σας
