Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: Body
fa: بدنه

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Create a new user account.
fa: ایجاد حساب جدید

en: Subject
fa: موضوع

en: Confirm
fa: تایید

en: Cancel
fa: لغو

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Weight
fa: وزن

en: Save
fa: ذخیره

en: System
fa: سیستم

en: Security
fa: امنیتی

en: Order
fa: سفارش

en: Create new account
fa: ایجاد حساب جدید

en: About
fa: درباره

en: Verify
fa: بررسی درستی

en: Current password
fa: گذرواژه کنونی

en: Reset your password
fa: بازنشانی گذرواژه خود
