Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Create a new user account.
ku: هەژمارێکی نوێ درووست بکە.

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: System
ku: سیسته‌م

en: Order
ku: ڕیز

en: Create new account
ku: هەژمارێکی نوێ‌ درووست بکە

en: About
ku: دەربارە

en: Current password
ku: وشەنهێنی ئێستا
