Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Create a new user account.
ne: नयाँ प्रयोगकर्ताको खाता बनाउनुहोस्।

en: Subject
ne: विषय

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: System
ne: प्रणाली

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: Current password
ne: वर्तमान पासवर्ड
