Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Create a new user account.
pa: ਇੱਕ ਨਵਾਂ ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ ਬਣਾਓ।

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Create new account
pa: ਨਵਾਂ ਅਕਾਊਂਟ ਬਣਾਓ
