Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.0-alpha3) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Cancel
se: Hilggo

en: Save
se: Vurke

en: Order
se: Diŋgo

en: About
se: Birra
