Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Subject
ta: பொருள்

en: Confirm
ta: உறுதிப்படுத்துக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: System
ta: அமைப்பு
