Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Create a new user account.
ast: Facer una cuenta d'usuariu nueva.

en: Subject
ast: Asuntu

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Weight
ast: Pesu

en: Save
ast: Guardar

en: System
ast: Sistema

en: Role
ast: Rol

en: Order
ast: Orde

en: Create new account
ast: Facer una cuenta nueva
