Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Body
nn: Brødtekst

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Create a new user account.
nn: Lag ny brukarkonto

en: Subject
nn: Emne

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Weight
nn: Vekt

en: Save
nn: Lagre

en: Role
nn: Rolle

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Create new account
nn: Lag ny konto

en: Current password
nn: Noverande passord
