Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Subject
ps: موضوع

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Weight
ps: وزن

en: System
ps: سيستم

en: Role
ps: ونډه

en: Order
ps: اوډون

en: About
ps: په اړه
